Gastronomie

Restaurace

Naše restaurace nabízí kvalitní domácí kuchyni z čerstvých sezónních surovin, širokou nabídku vín a dalších nápojů  a příjemný personál, který se Vám bude věnovat. Rádi Vám zorganizujeme rodinnou oslavu, přátelské posezení či rozlučku se svobodou. Kapacita restaurace je 44 míst, dalších 32 míst nabízí venkovní sezení s výhledem na jezírko. Pro děti je připraven dětský koutek a venkovní hřiště.

Salonek

Salonek v anglickém stylu se nachází v patře nad restaurací a sousedí s kongresovým sálem. Salonek je volně rozdělen na dvě menší části s pohodlnými křesly a LCD televizorem, dále na jeden velký prostor s několika stoly a sedacími soupravami. Moderní salonek lze využít pro odpočinkové posezení s přáteli u kávy, na menší rodinné oslavy, případně jako školící místnost pro skupiny do 20 osob. V každé části místnosti jsou umístěny telefony, kterými se přímo lze spojit s obsluhou na baru restaurace.

Catering

Náš tým zkušených kuchařů Vám připraví a krásně naservíruje menu nebo raut pro rodinnou oslavu, svatbu, firemní večírek a další společenské akce. Nabídka našich rautů je velmi pestrá, od studených pokrmů, přes teplé a čerstvě připravované hlavní chody, až po sladký bar z domácích dezertů a dalších cukrovinek. Jako zpestření Vaší akce můžeme nabídnout cooking show s účastí samotných hostů nebo netradiční grilování.

Catering zajišťujeme nejen ve všech prostorách našeho resortu, ale rádi za Vámi dorazíme do všech koutů republiky. Jsme schopni zajistit kompletní cateringový servis, včetně stanů, stolů s posezením, doprovodného programu a profesionálního personálu.

Vinný sklípek

Vinný sklípek s vlastním krbem je vhodný pro pořádání soukromých vinných degustací, netradičních firemních akcí a narozeninových oslav. Nabízí nejrůznější druhy vín, zastoupení prvního apelačního systému v České republice - VOC Znojmo a Evropa. Kapacita sklípku je 50 osob pro sezení a k tomu dalších 40 míst na kryté terase.