Těšíme se na Vás

Kde nás najdete:

VIGVAM PENZION s.r.o.
Němčice 152, 280 02

Jednatel: Petr Beníšek

tel.: (+420) 606 429 568

petr.benisek@vigvam.cz

tel.: (+420) 777 997 160

recepce@vigvam.cz


Otevírací doba restaurace

Pondělí - čtvrtek 11 - 22

Pátek - sobota 11 - 23

NEDĚLE zavřeno 

Otevírací doba se může lišit z důvodu konání 

firemních a soukromých akcí. Reference 


Monika Bendová, 29.7.2020

Vážený pane Beníšku,

ráda bych Vám moc poděkovala.

S přáteli vyjíždíme 2 - 3x do roka na krátké pobyty. Navštívili jsme již mnoho míst. Někde jsme byli nadšeni, někde spokojeni, jsou i taková, která se snažíme co nejrychleji zapomenout.

Pobyt u Vás jsme jednohlasně zařadili do první kategorie - nadšení. Krásné místo s pozitivní energií, která neléčí jen pod špičkou vigvamu, ale i všude kolem díky Vám a Vašemu personálu. Kam jsme se vrtli, byli všichni usměvaví, vlídní, ochotní a milí.

Zvláštní poděkování patří Vám za báječné povídání nejen o víně. Vašemu kolegovi, který mi včera velmi ochotně pomohl s hledáním ztraceného vodítka, i Vaší dceři, která nás obsluhovala s vtipem a neustálým úsměvem na rtech.

Jste milí, ochotní, laskaví. Měli byste být na co pyšní - hlavně Vy - ale jste pokorní a příjemní. Tohle všechno jsou, dle mého, ty nejdůležitější lidské vlastnosti, díky kterým se místo stává Místem.

Chtěla bych Vám a všem Vašim kolegům popřát jen to nejlepší. Aby se Vám dařilo v podnikání, v životě, aby se Vás drželo pevné zdraví a úsměvy z tváří Vám nezmizely.

Ještě jednou moc děkujeme za krásný pobyt a už teď víme, že se za čas vrátíme :-).

S pozdravem a přáním krásných dnů

Monika Bendová

Napište nám