Svatby

Pokud hledáte místo, kde se budou cítit Vaši hosté svobodně a radostně, pak zavítejte k nám! Připravíme Vám krásný obřad, hostinu i party. Celé Vaší svatbě vdechneme nádhernou atmosféru, postaráme se o skvělé jídlo, pití, zábavu a krásné detaily. Naši klienti oceňují  exkluzivní pronájem prostor, který Vám zaručí absolutní soukromí a Vaší společnosti nikým nerušený pohyb po resortu.

U nás je svatba v každém ročním období krásná. Stromy, zeleň, rybníček, kde si chytnete vlastního pstuha, griliště, obřad venku, to jsou důvody, proč si u nás snoubenci zamlouvají svatby v letních termínech. Ale dřevem vonící Vigvam s kapacitou až 220 hostů k sezení je nádherný i v chladnějších dnech. Náš prostor je ideální pro svatby od 50 osob výš. V penzionu ubytujeme 56 osob, kapacitu můžeme navýšit o deset přistýlek a až 100 lůžek v Orient Expressu..........

Vše podstatné se dozvíte v nabídce na rok 2017, která je ke stažení níže.


Svatba bez starostí.

Naším přáním je, abyste si Vaši svatbu užili do posledních detailů a jsme připravení Vám splnit veškeré představy.

Rádi Vám poradíme s výběrem svatebního menu, svatebních tiskovin (oznámení, pozvánky, jmenovky, menu apod.), dekorací svatební tabule, prostoru pro obřad apod., fotografických, kameramanských a vizážistických služeb, živé hudby na obřad, k hostině i na party..

Jsme tu pro Vás!! Pište, volejte a my se už teď těšíme.

Kontakt:

e-mail: svatby@vigvam.cz

Markéta Fryčová tel.: (+420) 777 666 617, Tereza Nováková tel.: (+420) 774 664 649

Svatební nabídka pro rok 2017 je ke stažení zde.


Napište nám!