Gastro

            V sobotu 13.1.18 je restaurace od 17 hod. uzavřena 

                                      z důvodu konání plesu.


Restaurace

Stylová restaurace Vám nabízí kvalitní domácí kuchyni a příjemný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem jídel. Součástí restaurace je i dětský koutek pro naše nejmenší hosty a místnost s přebalovacím pultem. Kapacita naší restaurace je 40 hostů, využít můžete i free WIFI.

Pokud plánujete menší rodinou oslavu nebo firemní večeři pro partnery, neváhejte využít našeho posezení u kulatého stolu. Pro tyto příležitosti Vám sestavíme speciální servírované menu.

V letních měsících můžete využít venkovní posezení na terase s obsluhou. Pro děti je zde hřiště s pirátskou lodí a minizoo. Součástí areálu je i rozsáhlé parkoviště.

Pro veřejnost je restaurace otevřena od pátku do neděle. V týdnu je resort využíván firmami na konference, školení, meetingy apod.

Otevírací doba 

Pátek                    11.00 - 23.00

Sobota                  11.00 - 23.00

Neděle                  11.00 - 18.00    

Salonek

Salonek v anglickém stylu se nachází v patře nad restaurací a sousedí s kongresovým sálem. Salonek je volně rozdělen na dvě menší části s pohodlnými křesly a LCD televizorem, dále na jeden velký prostor s několika stoly a sedacími soupravami. Moderní salonek lze využít pro odpočinkové posezení s přáteli u kávy, na menší rodinné oslavy, případně jako školící místnost pro skupiny do 20 osob. V každé části místnosti jsou umístěny telefony, kterými se přímo lze spojit s obsluhou na baru restaurace.

Catering

Náš tým zkušených kuchařů Vám připraví a krásně naservíruje menu nebo raut pro rodinnou oslavu, svatbu, firemní večírek a další společenské akce. Nabídka našich rautů je velmi pestrá, od studených pokrmů, přes teplé a čerstvě připravované hlavní chody, až po sladký bar z domácích dezertů a dalších cukrovinek. Jako zpestření Vaší akce můžeme nabídnout cooking show s účastí samotných hostů nebo netradiční grilování.

Catering zajišťujeme nejen ve všech prostorách našeho resortu, ale rádi za Vámi dorazíme do všech koutů republiky. Jsme schopni zajistit kompletní cateringový servis, včetně stanů, stolů s posezením, doprovodného programu a profesionálního personálu.

Vinný sklípek

Vinný sklípek s vlastním krbem je vhodný pro pořádání soukromých vinných degustací, netradičních firemních akcí a narozeninových oslav. Nabízí nejrůznější druhy vín, zastoupení prvního apelačního systému v České republice - VOC Znojmo a Evropa. Kapacita sklípku je 50 osob pro sezení a k tomu dalších 40 míst na kryté terase.